Home / İletişim ve Hukuki Süreçler

İletişim ve Hukuki Süreçler

“GÜNCEL İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.”

Dikkat! – ÖNEMLİ! MUTLAKA OKUYUN!

SELAM ARKADAŞLAR; esco ile başlayıp, .PW – .MEORG ile biten web siteleri bize ait değildir. Bizim tek web sitemiz şuanda içerisinde bulunduğunuz turkifsaalemi.com isimli web sitesidir! Diğer siteler ile uzaktan-yakından-sağından-solundan hiçbirşekilde alakamız yoktur. ADIMIZA AÇILAN TELEGRAM GRUPLARINA İNANMAYIN! BİZİM TEK TELEGRAM KANALIMIZ BURADAKİ LİNKTEDİR. LİNK İÇİN TIKLA

turkifsaalemi.com adlı sitemizde bulunan videolar, görseller ve diğer tüm içerikler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece tumblr.com, vk.com, mail.ru, twitter.com gibi sosyal mecralar ve çeşitli telegram gruplarına eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server’ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden turkifsaalemi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. TALEPTE BULUNMAK İÇİN YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN VPN YAZILIMI YÜKLEMENİZ GEREKİYOR. App Store veya Google Play aracılığı ile arama kısmına VPN yazarak herhangi birini indirebilirsiniz.

turkifsaalemi.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, yorum atarak bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, google, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “yorum atarak” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

 

 

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik var ise yapmanız gereken tek şey, bu konunun altına yorum olarak yazmak, yorumunuzu bizden (adminden) başka kimse görmez ve içerikler siteden tamamen silinir. 

Kaldırılmasını istediğin içeriği bu yorumun altına link olarak yollayın ve kaldırılmasını istediğinizi vs. yazın. Maximum 24 saat içerisinde içerik kaldırılacaktır.

İfşa Göndermek

İfşa göndermek isteyen arkadaşlar, kısmına ifşaları mail.ru olarak yükleyip yoruma linki ve açıklamanızı yazıp gönderiniz. Yorumunuzu bizden başka kimse görmez..

“YORUM GÖNDERMEK İÇİN, VPN YAZILIMINI YÜKLEDİKTEN SONRA, BURAYA TIKLAYIP, BU SAYFANIN ALTINA YORUM GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR. (SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN BANA TIKLA)

YORUMUNUZU ADMİNDEN BAŞKA KİMSE GÖREMEZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir